Enfes Tarifler

Telif Hakkı Bildirimi

Enfestarifler.com sitesinden yayımlanmakta olan içerikler Google Görseller, Youtube, Pinterest, Instagram, Yandex Görseller ve benzeri platformlardan videolar ya da görseller seçilerek hazırlanır. İçerikler için seçilmiş olan görsel ya da videolarda kaynak belirtmeye önem veriyoruz, ancak kaynak belirtmediklerimiz de mevcut olabilir. Size ait olan görsel ya da video gibi içeriklerin kaldırılması ya da kaynağın belirtilmesi için bizlere talepte bulunabilirsiniz.

Üçüncü taraf olarak geçen sitelerden aldığımız görsel ya da video ile içerik sahiplerini desteklemek, güzel çalışmaların sonucunu daha fazla kitleye tanıtmak ve ulaştırmak adına içerikler hazırlamaktayız. Ücretsiz tanıtım fırsatını öğrenen kişiler bizimle iletişime geçerek tanıtımlarının daha fazla yapılması ricasında bulunabiliyor.

Tanıtım çalışmaları yaparak her gün birçok teşekkür maili alıyoruz, ancak yaptığımız bu çalışmayı emek hırsızlığı olarak tabir edenler nadir de olsa görülüyor. Aylık Milyonlarca ziyaretçiye sahip olan enfestarifler.com’ da tariflerin sergilenmesi emek hırsızlığı değil, ücretsiz bir reklam fırsatıdır.

Eğer herhangi bir sebepten dolayı içeriklerinizin kaldırılmasını ya da kaynak belirtilmesini talep ediyorsanız, aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. 3 iş günü içerisinde size ait olan içerikler talebinize göre sitemizden kaldırılacaktır ya da kaynak belirtilecektir.